تهیه‌کننده سریال مهران مدیری که در شبکه تهران ساخته خواهد شد، اعلام کرد این سریال اکنون در حال نگارش فیلمنامه و شخصیت‌پردازی قرار گرفته است.

نت شهر: حسین خطیبی تهیه‌کننده سریال جدید مهران مدیری که برای شبکه تهران ساخته می‌شود در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: هم‌اکنون نویسندگان سریال مشغول نگارش فیلمنامه هستند و به مرحله شخصیت‌پردازی رسیده‌اند. تلاش گروه نویسندگان بر این است که سیناپس اولیه هرچه سریعتر آماده شود.

وی از ارائه جزئیات بیشتر درباره نام سریال و عوامل آن پرهیز و اعلام کرد به زودی اخباری درباره این سریال به اطلاع همگان خواهد رسید.

این سریال در سه فصل 30 قسمتی در موسسه نور تولید می‌شود و مهران مدیری برای نگارش فیلمنامه از نویسندگان آثار قبلی خود همچون خشایار الوند و امیر مهدی ژوله استفاده کرده است.

همچنین سیامک انصاری بازیگر ثابت آثار مدیری در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی مطلبی درباره این سریال نوشته بود که نشان می‌دهد انصاری همچنان به همکاری خود با کارگردان «شب‌های برره» ادامه خواهد داد.

شنیده می‌شود فصل اول سریال پس از ماه رمضان از شبکه تهران روی آنتن خواهد رفت.

در ابتدای اعلام خبر بازگشت مدیری به تلویزیون گفته می‌شد وی «شب‌های برره 2» را خواهد ساخت؛ موضوعی که با تکذیب سیدعباس فاطمی مدیر کل طرح، برنامه و نظارت سیما در نشست خبری برنامه‌های نمایشی سال 93 همراه بود. اما گویا طرح «شب‌های برره 2» از سوی مدیری به تلویزیون داده شده بود ولی با مخالفت آنها روبرو شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
زمان پخش سریال ستایش 3  | آیا سریال ستایش 3 ساخته  است | بازیگران سریال ستایش 3
زمان پخش سریال ستایش 3 | آیا سریال ستایش 3 ساخته است | بازیگران سریال ستایش 3
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )