آخرین خبرها از سریال جدید مهران مدیریتهیه‌کننده سریال مهران مدیری که در شبکه تهران ساخته خواهد شد، اعلام کرد این سریال اکنون در حال نگارش فیلمنامه و شخصیت‌پردازی قرار گرفته است.

نت شهر: حسین خطیبی تهیه‌کننده سریال جدید مهران مدیری که برای شبکه تهران ساخته می‌شود در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: هم‌اکنون نویسندگان سریال مشغول نگارش فیلمنامه هستند و به مرحله شخصیت‌پردازی رسیده‌اند. تلاش گروه نویسندگان بر این است که سیناپس اولیه هرچه سریعتر آماده شود.

وی از ارائه جزئیات بیشتر درباره نام سریال و عوامل آن پرهیز و اعلام کرد به زودی اخباری درباره این سریال به اطلاع همگان خواهد رسید.

این سریال در سه فصل 30 قسمتی در موسسه نور تولید می‌شود و مهران مدیری برای نگارش فیلمنامه از نویسندگان آثار قبلی خود همچون خشایار الوند و امیر مهدی ژوله استفاده کرده است.

همچنین سیامک انصاری بازیگر ثابت آثار مدیری در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی مطلبی درباره این سریال نوشته بود که نشان می‌دهد انصاری همچنان به همکاری خود با کارگردان «شب‌های برره» ادامه خواهد داد.

شنیده می‌شود فصل اول سریال پس از ماه رمضان از شبکه تهران روی آنتن خواهد رفت.

در ابتدای اعلام خبر بازگشت مدیری به تلویزیون گفته می‌شد وی «شب‌های برره 2» را خواهد ساخت؛ موضوعی که با تکذیب سیدعباس فاطمی مدیر کل طرح، برنامه و نظارت سیما در نشست خبری برنامه‌های نمایشی سال 93 همراه بود. اما گویا طرح «شب‌های برره 2» از سوی مدیری به تلویزیون داده شده بود ولی با مخالفت آنها روبرو شد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مدلینگ  شدن شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری | طراح لباس شدن شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری
مدلینگ شدن شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری | طراح لباس شدن شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری
جزئیات خداحافظی رشیدپور با تلویزیون| علت پخش نشدن فصل آخر برنامه حالا خورشید
جزئیات خداحافظی رشیدپور با تلویزیون| علت پخش نشدن فصل آخر برنامه حالا خورشید
علت خداحافظی کردن سحر ولدبیگی از دورهمی  | چرا سحر ولدبیگی از دورهمی جدا شد
علت خداحافظی کردن سحر ولدبیگی از دورهمی | چرا سحر ولدبیگی از دورهمی جدا شد
نظرات