هیکل درشت همسر نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و جا نشدن وی در صندلی های هواپیما کابینه رژیم اشغالگر را به دردسر انداخت.

 

نت شهر: به گزارش قدس آنلاین به نقل از القدس العربی چاپ لندن، ساره نتانیاهو پس از آنکه بارها از مشکل هیکل درشت خود و صندلی های کوچک هواپیمای نخست وزیری شکایت داشت موفق شد با فشار برای اعضای ائتلاف همسرش، موافقت کابینه صهیونیست ها برای خرید هواپیمایی دیگر که دارای صندلی سفارشی دو نفره است جلب کند.
روزنامه صهیونیستی معاریو در خبر خود از این موضوع نوشت: علی رغم مخالفت تعدادی از وزیران، دولت با خرید یک هواپیمای اختصاصی برای نخست وزیر و رئیس جمهور و بنای یک خانه جدید برای نتانیاهو و خانواده اش موافقت کرده است.
همسر نتانیاهو از ماه ها قبل باعث به وجود آمدن یک بحران درون ائتلافی شده بود. ساره، وزیر دارایی را که از مخالفان اصلی خرید این هواپیما بود به برکناری تهدید کرده بود.
روشن است که موافقت کابینه رژیم اسرائیل با خرید این هواپیما نتیجه فشارهای وی بر ائتلاف همسرش بوده است. علاوه بر قیمت بالای این هواپیما، نگهداری آن نیز سالانه هزینه فراوانی را بر صهیونیست ها متحمل خواهد نمود.
گفتنی است رسانه های اسرائیلی از مدت ها پیش هیکل درشت همسر نتانیاهو را دست مایه اخبار و گزارش های خود قرار داده بودند. این رسانه ها نوشتند: هیکل بزرگ ساره باعث ناآرامی و راحت نبودن وی در هواپیمای فعلی در سفرهای طولانی مدت بود بدین جهت تقاضای هواپیمایی را کرد که با وضعیت جسمانی اش سازگار باشد. موضوعی که بسیاری دیگر آن را هدر دادن اموال عمومی، فساد و جاه طلبی نخست وزیر این رژیم و همسرش عنوان کرده اند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )