کتاب بازیگر متفاوت هالیوود به بازار نیامده پرفروش شددایان کیتون بازیگر مشهور آمریکایی کتاب دومش را نیز راهی بازار کتاب کرد و هنوز چند روز از انتشار آن نگذشته وارد فهرست پرفروش‌های آمازون شد.

 

نت شهر: به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، دایان کیتون که یکی از بازیگران مشهور و محبوب وودی آلن در فیلم های اولیه‌اش است در کتاب جدیدش با عنوان «بگذار بگویند قشنگ نبود» از مد و زیبایی سخن گفته است.
وی که با سابقه بیش از 40 سال در سینمای آمریکا نشان داده که سبک و مد خود را دنبال می‌کند، بارها با موهای سفید و کت و شلوار مردانه در مراسم رسمی از جمله اسکار ظاهر شده است.
او در این کتاب نه تنها انتخاب‌های هالیوود را برای نظریات زیبایی به چالش می گیرد بلکه از تجربیاتش که موجب شد در طول دهه‌ها بدون توجه به هالیوود، سبک خاص خودش را داشته باشد سخن گفته است. این کتاب پس از کتاب اول کیتون با عنوان «پس دوباره» که کتاب خاطرات و بازتابی به احساسات مادرانه کیتون بود، منتشر می‌شود.
کیتون در کتاب جدیدش نظریات هالیوود را با طنز و رک گویی خاص خودش به چالش می گیرد.
تورنتو استار درباره این کتاب نوشته است: کیتون در این کتاب نه تنها درباره زیبایی نوشته بلکه درباره هرچه زندگی او را زیبا کرد سخن گفته است. اما نظرات کیتون درباره زیبایی همانطور که می‌توان انتظار داشت بسیار شخصی است.
او به عنوان چهره ای که تقریبا کمتر شبیه دیگر چهره‌های مشهور هالیوودی است، درباره خودش هم متفاوت حرف می زند و می‌گوید هیچ چیز متفاوتی نیست... چهره من خیلی معمولی است. بد نیست، خوب است. معمولی است. در کل زنی خوش منظر هستم.
تودی نیز می نویسد: او در این کتاب هم از خاطراتش می‌گوید و این که وقتی جوان بود فقط سفید و سیاه نگاه می کرد و از اولین شناختش از هالیوود می‌گوید. عشق به خرید که در همه خانم ها مشترک است و همه خرت و پرت‌هایی که خانم ها دوست دارند بخرند...  
این کتاب که نسخه جلد سخت آن به قیمت 17 دلار و نسخه الکترونیک آن به قیمت 12 دلار منتشر شده، 224 صفحه است و انتشارات رندوم هاوس آن را در آخرین روز آوریل (چهار روز پیش) به بازار فرستاده است.
کتاب جدید کیتون در چهار روزی که از انتشار آن می‌گذرد جزو 20 کتاب اول آمازون قرار گرفته است.
دایان کیتون 68 ساله در سال ۱۹۷۷ جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم «آنی هال» از آن خود کرد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
بازیهای امروز جام جهانی | برنامه بازیهای امروز جام جهانی | برنامه امروز جام جهانی
بازیهای امروز جام جهانی | برنامه بازیهای امروز جام جهانی | برنامه امروز جام جهانی
گربه پیشگو جام جهانی | گربه پیشگو مسابقات جام جهانی 2018 روسیه
گربه پیشگو جام جهانی | گربه پیشگو مسابقات جام جهانی 2018 روسیه
بازدید آنجلینا جولی از مرکز خلافت داعش +عکس
بازدید آنجلینا جولی از مرکز خلافت داعش +عکس
تبلیغات
loading...
نظرات