الان فقط 31 سالم است و این را هم بدانید که ماه هیچ وقت پشت ابر نمی‌ ماند و بالاخره جام‌جهانی می‌ آید و می‌ رود بعدا خیلی چیزها معلوم می‌ شود و خیلی ها افسوس می‌ خورند.

نت شهر : به گزارش جام نیوز، مهدی رحمتی در  گفت‌وگویی درباره اتفاقاتی که منجر به حذفش از ترکیب تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی شده است صحبت می‌ کند. جالب اینجاست که رحمتی مسئولیت این ماجرا را برعهده خودش گرفته است چیزی که کمی عجیب به نظر می‌ رسد.


افسوس جام‌جهانی  نمی‌ خورم

تصمیمم مبنی بر خداحافظی موقتی از تیم‌ملی‌ اشتباه بود اما از نرفتن به جام‌جهانی افسوس  نمی‌ خورم. البته دوست داشتم همراه تیم‌ملی‌ به جام‌جهانی بروم اما حالا فقط می‌ توانم برای تیم‌ملی‌ آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم ایران نتایج خوبی بگیرد و ما از پای تلویزیون از تماشای بازی تیم لذت ببریم.


چرا کنار کشیدم

همیشه سعی کرده ام در فوتبال و زندگی مهمترین نقش را داشته باشم. اما زمانی که آدم کارایی نداشته باشد بهتر از کنار بکشد. من 77 بازی ملی دارم و با احتساب بازی های دوستان 130، 140 بازی ملی برای تیم‌ملی‌ کردم. با وجود مصدومیت همیشه برای تیم‌ملی‌ بازی کرده ام. اما در آن برهه به این نتیجه رسیدم که  نمی‌ توانم برای تیم‌ملی‌ مفید باشم، شاید در آن لحظه احساس کردم فکر می‌ کنند به درد تیم‌ملی‌  نمی‌ خورم خواستم به اندازه یک اردو استراحت کنم.


خدا را شاهد می‌ گیرم مصدوم بودم

آن اردو برای بازی مهمی نبود، بازی مقدماتی جام‌جهانی نبود. آن موقع که گفتم در اردو شاید نباشم اوضاع بدی داشتم، زانوی من پیچ خورده بود و خدا مرا دوست داشت که رباطم پاره نشده بود. من نیاز به استراحت داشتم اما دوستانی که می‌ توانستند وساطت کنند خبر را به کی‌روش  بد رسانند. کی‌روش  هم در ایران نبود که با حرف بزنم و سیموئز و گاسپار هم نبودند. الان هم بهتر است دیگر صحبت نکنم چون صحبت هایم جو اردو را به هم می‌ زند ...


تازه 31 سالم است

خدا را صد هزار مرتبه شکر آنقدر در خودم توان می‌ بینم که بتوانم فوتبال را ادامه دهم الان فقط 31 سالم است و این را هم بدانید که ماه هیچ وقت پشت ابر  نمی‌ ماند و بالاخره جام‌جهانی می‌ آید و می‌ رود بعدا خیلی چیزها معلوم می‌ شود و خیلی ها افسوس می‌ خورند.

به شماره یک تیم‌ملی‌ تبریک گفتم

زمانی که کی‌روش  در برنامه نود دروازه بان اول تیم‌ملی‌ را معرفی کرد، اولین کسی بودم که به او زنگ زدم و تبریک گفتم. بعد از باخت ایران مقابل عمان هم به او زنگ زدم. روزی که تیم‌ملی‌ برد خیلی خوشحال بودم چون فکر می‌ کردم اگر تیم صعود  نمی‌ کرد چه فشاری به من می‌ آوردند. یکی از شانس هایی که من آوردم این بود که تیم‌ملی‌ صعود کرد.

پشت پرده

مردم از خیلی چیزها خبر ندارند اما بازیکنان دیگری هم برای 3 بازی آخر به تیم‌ملی‌ نیامند. آیا آنها به تیم‌ملی‌ پشت نکرده بود؟ من جلوی دوربین تلویزیونی از مردم عذرخواهی کردم، در مورد مصاحبه ای که راجع به آقای کی‌روش  انجام دادم گفتم که عصبانی بودم. با کادرفنی تیم‌ملی‌ هم صحبت کردم ... البته خدا را شکر در این یک سال و نیم دوست و دشمن را شناخته ام.


قطبی گفت در سپاهان بهتر بازی می‌ کنی

اینکه می‌ گویند من برای قلعه‌نویی می‌ خواستم گل بخورم تا کی‌روش  را خراب کنم درست نیست. هر وقتی یک مربی از خارج می‌ آید آدم هایی که می‌ توانند با او ارتباط نزدیک برقرار کنند جلو هستند. آقای قطبی را همین ذهینت را درباره من داشت و علنا به من گفت در سپاهان بهتر از تیم‌ملی‌ بازی می‌ کنی. او عقیده داشت یک عده دوست ندارند او در تیم‌ملی‌ باشد ... من هم حرفی نداشتم بزنم ولی همیشه با وجدان بازی کردم. برای قلعه‌نویی جلوی دایی و برای مس جلوی آقای حجازی و مظلومی جلوی آقای مظلومی ...


من مقصر گل خورده نبودم

تنها اشتباه من مربوط به بازی ازبکستان بود اما گلی که در بازی لبنان خوردم به هیچ وجه تقصیر من نبود، آقای کی‌روش  هم اعلام کرد اما من به هیچ وجه اسم آن فرد مقصر را به زبان نیاوردم. آقای کی‌روش عادت دارد در ضربه های ایستگاهی به بازیکنان وظیفه می‌ دهد با چیدمان او داشت من به هیچ وجه مقصر گل نبودم. من هیچ وقت آبروی خودم را  نمی‌ برم.


کاری که فرهاد مجیدی کرد ...

امسال سال خوبی نبود چون شرایط تمرینی خوبی در استقلال نداشتیم. بعد از بازی پرسپولیس تازه راه افتاده بودیم که خوردیم به خداحافظی فرهاد مجیدی. رفتن کاپیتان تیم باعث می‌ شود بار مسئولیت روی دوش بقیه بیافتد. اما من اگر جای فرهاد بودم هیچ وقت این کار را  نمی‌ کردم، همین شد که در این شش، هفت سال جام داشتیم و امسال نداشتیم.


من جای کی‌روش  بودم از رحمتی می‌ گذشتم

من اگر جای آقای کی‌روش  بودم به بازیکنی که خطا کرده فرصت می‌ دادم. من زود گذشت می‌ کنم خصلتم این است؛ البته فراموش  نمی‌ کنم فقط گذشت می‌ کنم.


در استقلال می‌ مانم

فعلا گزینه ای جز استقلال ندارم و احتمالا می‌ مانم.

موضوع تبلیغ روی شورت

من بخشی از مبلغ قراردادم را از طریق تبلیغ روی شورت ورزشی بگیرم. من توانستم اسپانسری بیاورم که این پول را به باشگاه تزریق کند در حالی که هیچ جای دنیا تیم ها روی شورت ورزشی شان تبلیغ ندارند. من دوستی داشتم که کارخانه ای خریده بود و من سعی کردم پولی به استقلال برسد. استقلال هم بخشی از قرارداد من را از این طریق داد و از جیب پرداخت نکرد. همیشه به شوخی به این دوستم می‌ گفتم که تبلیغ ات وقتی به چشم می‌ آید که در برنامه نود دوربین زوم کند روی شورت استقلال!

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )