ایتالیایی‌ها از خرید پرسپولیس منصرف شدند؟مشاور عالی اتحادیه فوتبال در امر خصوصی‌سازی از انصراف سرمایه گذاران ایتالیایی برای خرید باشگاه پرسپولیس خبر داد.

 

نت شهر: هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این‌که یک باشگاه ایتالیایی‌ خواهان خرید سهام پرسپولیس است. ماجرا از این قرار بود که تیمی از مسئولان باشگاه جنوای ایتالیا که به‌دعوت اتحادیه فوتبال ایران به ایران آمده بود در چند روز گذشته جلسه‌ای را در محل اتحادیه فوتبال برگزار کردند که عزیزالله محمدی، صادق درودگر، کاظم اولیایی، مهدی دادرس، علی کاظمی، تهرانی، مانوسی‌فر و براتی به‌علاوه سه نماینده از باشگاه جنوای ایتالیا به‌نام‌های جولیو مونگاردی، دومینیکو یاروسی و استفانو امیرانت در این جلسه حضور داشتند.

گویا در این همنشینی طرف ایتالیایی که معاون اقتصادی باشگاه جنوا بود، درخواست خود را مبنی بر سرمایه گذاری در فوتبال ایران مطرح می‌کند و خواستار خرید سهام باشگاه پرسپولیس می‌شود.

عزیز محمدی هم در پاسخ به این درخواست عنوان می‌کند که طبق استعلام از هادی حسینی، نماینده مجلس شورای اسلامی بخش خارجی می‌تواند تا 49 درصد در باشگاه‌های ایران سرمایه‌گذاری کند که اگر پیشنهاد ایتالیایی‌ها جدی باشد، در خصوص این مسئله با مسئولان وزارت ورزش و جوانان مذاکراتی صورت می‌گیرد.

بر این اساس محمدصادق درودگر، مشاور عالی اتحادیه فوتبال در امر خصوصی سازی در گفت‌وگو با تسنیم گفت: در سفری که طی فروردین امسال به ایتالیا و بازدید از باشگاه‌های ورونا، رم و جنوا صورت گرفت مذاکراتی در خصوص ورود سرمایه گذاران ایتالیایی به باشگاه‌های فوتبال ایران مطرح شد.

وی افزود: در سفری هم که گروه‌های ایتالیایی به تهران در روزهای گذشته داشتند آقای جورجیو یکی از سرمایه گذاران این کشور اعلام کرد که قصد سرمایه گذاری و خرید یکی از باشگاه‌های ایران را دارد که تلاش کردیم پیش از نتیجه قطعی این موضوع رسانه‌ای نشود.

محمدصادق درودگر اضافه کرد: با این حال تمایل خرید سهام باشگاه پرسپولیس توسط این سرمایه گذار در اتحادیه فوتبال مورد بحث و برسی قرار گرفت که با توجه به شریط سرمایه گذاری در کشور و نیز وضعیت تیم پرسپولیس، خرید این باشگاه توسط سرمایه گذاران ایتالیایی منتفی شد.

مشاور عالی اتحادیه فوتبال در امر خصوصی سازی ادامه داد: با این حال خرید تیم ملوان که به سرمایه کمتری نیاز دارد به این سرمایه گذار ایتالیایی پیشنهاد داده شد که پس از سفری 4روزه به شهرهای تبریز، سرعین و انزلی قرار شد تمایل یا عدم تمایل به خرید این باشگاه توسط سرمایه گذاران ایتالیایی خبر داده شود که این اتفاق دور از ذهن نیست.

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تبلیغات
loading...
نظرات