یک کارشناس محیط زیست گفت: ۳ بازیگر به دلیل گنجشک‌خوری و رسانه‌ای شدن این امر باید عذرخواعی کنند.

 

نت شهر: حسین عبیری گلپایگانی، یک کارشناس محیط زیست در گفت‌و گو با تسنیم در خصوص اتفاق اخیر مبنی بر گنجشک‌خوری  3 بازیگر و به نمایش گذاشتن آن اظهار داشت: نام این بازیگران را با این امر ناپسندیده نمی‌توان هنرمند گذاشت چرا که این افراد گنجشک‌خوری را به تفریح تبدیل کردند.

وی با بیان اینکه این 3 بازیگر باید از این عمل خود که رسانه‌ای شده است، عذرخواهی کنند، ادامه داد: این 3 فرد با اقدام خود مردم را آزرده‌خاطر کردند و باید از سوی قوه‌قضاییه با آن برخورد شود.

این کارشناس بیان کرد: ما شاهد تجاوز به حیات‌وحش هستیم. مگر گوزن زرد ایرانی چگونه نسلش منقرض شد. بنابراین باید به دنبال راه حلی برای حفاظت بیشتر از حیوانات و پرندگان باشیم. درست است گوشت گنجشک حلال است ولی اینکه در کنار لاشه آن‌ها عکس‌انداخته و رسانه‌ای شود غیر معقول است.

عبیری گلپایگانی با بیان اینکه نباید گنجشک‌خوری در میان مردم جا بیافتد که ما در 3 سال آینده شاهد انقراض این پرندگان باشیم، افزود: اگر شکار کنجشک بخواهد به یک تفریح منجر شود بسیار ناپسندیده بوده و باید با این امر برخورد شود.

وی بیان کرد: بنده معتقدم باید به دنبال حفاظت از محیط زیست باشیم نه ازبین بردن آن و کشتن پرندگان و حیوانات.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات
  • ارش :

    با سلام
    با توجه به اينكه در دشت خوزستان كنجشك به فور يافت مي شود و گستره حيات اين پرنده از قطب جنوب تا قطب شمال مي باشد لذا با خوردن تعداي از انها كه باعث كنترل جمعيت بوده نه تنها اشكالي ندارد بلكه مردم را بايد تشويق نمود كه از ذخيره غذايي استفاده بيشتر كنند .


    1393/02/14 07:27:28

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )