قیمت ارز ثبات نداشته باشد قیمت ها در بازار لوازم خانگی بالا می رودرییس اتحادیه لوازم خانگی اصفهان از افزایش دو تا 12 درصدی قیمت خبر دادو گفت: یکی از دلایل افزایش قیمت ها عدم ثبات قیمت ارز است که در صورت توافق نهایی ایران با 1+5 و بهبود روابط ایران با سایر کشورها می توان امید به کاهش قیمت ها در بازار لوازم خانگی داشت.

 

نت شهر: به گزارش قدس آنلاین، اکبر زادمهر روند کنونی بازار را برخلاف توقع مردم و توزیع کنندگان دانست و گفت: مدت ها بازار به امید کاهش قیمت ها در حالت رکود به سر می برد.
وی با انتقاد از عدم ثبات قیمت ها افزود: وارد کننده، تولید کننده و فروشنده هر روز با یک قیمت جدید کالاهای خود را عرضه می کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و تعمیرکنندگان لوازم خانگی اصفهان اضافه کرد: در حال حاضر نمایندگی های برندهای معتبر تمایلی به توزیع محصولات خود در فروشگاهها ندارند و بیشتر به صورت مستقیم کالاها را به فروش می رسانند.
وی بیان کرد: متاسفانه در دوسال اخیر قیمت‌ها بی‌حساب بالا رفت و بعضی قیمت‌ها 2 تا 5 برابر بالا رفت که باعث بروز مشکلات زیادی شد.
زادمهر تاکید کرد: مردم همه چشم به تصمیمات دولت برای کنترل تورم و نرخ ارز و کاهش قیمت‌ها دوختهو امیدواریم این دولت با اتخاذ تصمییمات اساسی در جهت کاهش قیمت‌ها و بهبود فضای کسب و کار قدم بردارد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
تنظیم بازار گوشت؛ نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب!
تنظیم بازار گوشت؛ نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب!
قیمت  خودروهای داخلی امروز سه‌شنبه 27 شهریور97 در بازار تهران
قیمت خودروهای داخلی امروز سه‌شنبه 27 شهریور97 در بازار تهران
نرخ واقعی دلار چقدر است؟
نرخ واقعی دلار چقدر است؟
تبلیغات
loading...
نظرات