آیا برای باردار شدن تلاش کرده ای؟ آیا برنامه ای برای آن داشته ای؟

1) آیا برای باردار شدن تلاش کرده ای؟  آیا برنامه ای برای آن داشته ای؟ مشخص نیست چه قشری از جامعه پرسیدن چنین سوالاتی را مناسب می پندارد.  اما معنی این پرسش ها این گونه هستند که آیا مرتباً رابطه ی جنسی دارید؟  آیا از برنامه ی پیشگیری از بارداری استفاده می کنید؟  آیا در مورد سیستم تولید انسان آگاهی دارید؟  پرسش هایی که همگی آن ها به طور کامل غیر قابل قبول است.
2) اجازه دارم شکم شما را لمس کنم؟  آیا می خواهید دست شما گاز گرفته شود؟  آیا عقل خود را از دست داده اید؟  آیا اصطلاح فضای شخصی برای شما معنایی دارد؟  نه شما هرگز نمی توانید شکم من را لمس کنید.  
3) آیا مطمئن هستید تنها یک بچه در شکم خود دارید؟  بله احمق.  
4) هنوز راه زیادی را برای رفتن دارید،  منظورتان پایی است که قفسه ی سینه ی من را مسدود کرده است.  یا عدم توانایی من در راحت نشستن و یا دراز کشیدن و یا 33 هفته ای که با آن دست و پنجه نرم می کرده ام.  متشکرم از آن که چاق شدن بیش از اندازه ی من را به رویم نمی آورید اما نیازی ندارم درمورد راه طولانی که در پیش دارم به من تذکر داده شود.  من خودم به طور کامل در مورد روزهای باقی مانده تا موعد مقرر زایمان آگاهی دارم.
5) قصد انجام زایمان طبیعی را دارید این طور نیست؟  به یاد نمی آورم از شما در این مورد نظری خواسته باشم اما تمامی تلاش خود را می کنم که در طول زایمانم آن چه شما می خواهید را برآورده سازم.  
6) کارکردن در هنگام بارداری سخت نیست؟  نیاز به استراحت ندارید؟  بله سخت است و درد کمر مرا می کشد وحس بسیار بدی دارد.  همه ی ما آنقدر از لحاظ اقتصادی تأمین نیستیم که بتوانیم مرخصی بارداری بگیریم.  قصد دارم تا پاره شدن کیسه ی آب جنین کار کنم که احتمالأ در هنگام کار اتفاق بیفتد.  
7) می دانید ...  برای بچه ضرر دارد،  هر چیز ترسناکی را که می دانید درون جای خالی قرار دهید.  قهوه،  نوشابه،  رنگ مو،  غذاهای اصلاح شده ی ژنتیکی،  فست فود،  پیتزا،  لاک ناخون، ساندویچ، سرپا ایستادن و یا نشستن برای مدتی طولانی،  چای سبز،  ورزش کردن و ورزش نکردن و... .  تمامی این ها مادری بسیار بد از من می سازد چون از نعمت های زمینی خودداری نمی کنم.  
8) آیا قصد دارید با شیر خود بچه را تغذیه کنید؟  آیا شما در هنگام خرید در فروشگاه به صورت اتفاقی از افراد سوالات شخصی می پرسید؟  
9) به نظر می رسد تغییرات هورمونی زیادی داشته باشید.  شاید کمی دیوانه و یا عصبی شده باشم و هر روز بی وقفه گریه کنم اما این بدان معنا نیست که افکار و احساسات خود را از دست داده ام.  
10) فکر می کردم نمی خواهید بچه دار شوید.  متشکرم از این که نا توانی من در هر روز قرص خوردن را به من یادآوری می کنید.

تهیه و گردآوری: اختصاصی گروه نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چرا دستم می لرزد؟ | علت لرزش دست چیست
چرا دستم می لرزد؟ | علت لرزش دست چیست
آیا سبزی ها هم نیترات دارند؟ نیترات کدام سبزی ها بیشتر است؟
آیا سبزی ها هم نیترات دارند؟ نیترات کدام سبزی ها بیشتر است؟
سنگ کلیه و روزه داری | باید ها و نبایدهای سنگ کلیه داران و روزه
سنگ کلیه و روزه داری | باید ها و نبایدهای سنگ کلیه داران و روزه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )