سید جعفر تشکری هاشمی روز گذشته شایعات مربوط به رفتن قالیباف از شهرداری تهران را تکذیب کرد .

 

نت شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با کذب خواندن اخبار روزهای گذشته در این باره گفت : " آقای شهردار به عنوان یک مدیر پر تلاش جهادی و موفق که توانسته تهران را به مرز اعتلا برساند همچنان پر تلاش و کوشش به شهر تهران خدمات ارائه می کند .

هر چند «خداحافظی قالیباف از شهرداری» تکذیب شد و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران استعفای قالیباف را رد کرد اما حضور محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در روز شوراها، گمانه‌زنی درباره رفتن قالیباف را قوت داد.

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که مهمان شصت و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران در سالروز شوراها بود از وضعیت مدیریت شهری انتقاد کرد و گفت: وضعیت زندگی مردم تحت تاثیر نظام شهری، شهرسازی و سبک زندگی طی 80 ساله اخیر به سمت ناکجاآباد تغییر پیدا کرده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بسیاری از اتفاقات در ایران بیانگر نظام شهری نامتوازن است، پیشنهاد داد که ساختار مدیریت کشور به سمت دولت مرکزی متحول شود چراکه دولت‌های اکثریتی عمرشان در ایران به پایان خواهد رسید و نباید عده‌یی از آقایان پز انتخابات اکثریت آرا را بگیرند و از ائتلاف همه توانمندی‌های کشور جلوگیری کنند.

رضایی در لفافه از مدیریت شهری انتقاد کرد وگفت: ‌تازه امروزه بعد از یک دهه طرح جامع شهرها مدنظر قرار گرفته و باید در شهرداری، اقتصاد، هویت، امنیت، سلامت جسمانی و معنوی و آسایش مردم تاکید شود.

به این ترتیب با توجه به حضور شهرام گیل‌آبادی، مشاور رسانه‌یی رضایی در انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان رییس اداره راهبردی ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری تهران و اظهارات اخیر محسن رضایی در شورا که بیشتر شکل و بوی نگاه به او به مدیریت شهری را داشت گمانه‌زنی درباره حضور دکتر محسن رضایی به عنوان شهردار بعدی تهران قوت گرفت.

منبع: خبرآنلاین

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )