یک شرکت خصوصی گفته اشیایی که به گفته این شرکت لاشه‌های مربوط به هواپیما است را یافته است و خواستار انجام تحقیقات درباره این قطعات یافت‌شده در خلیج بنگال شده تا مشخص شود آیا قطعات ذکر شده مربوط به هواپیمای مفقود شده مالزی هستند یا خیر.

 

نت شهر: هواپیمای مسافربری از نوع بوئینگ 777 متعلق به شرکت هواپیمایی مالزی با 239 مسافر و سرنشین بامداد روز 8 مارس از کوالالامپور ـ پایتخت مالزی ـ به سوی پکن، پایتخت چین، پرواز کرد، اما پس از عبور از خاک مالزی و هنگامی که بر فراز خلیج تایلند در حال پرواز بود از صفحه رادار محو شد. دو مسافر ایرانی هم در این پرواز بوده‌اند.

جستجوهای بین‌المللی برای یافتن این هواپیما 7 هفته به طول انجامیده اما تا کنون نتیجه‌ای نداشته‌اند و سرنوشت پرواز «ام‌اچ 370» شرکت هواپیمایی مالزی همچنان یک معمای بین‌المللی باقی مانده است.

شرکتی که امروز، چهارشنبه از یافت شدن این قطعات خبر داده شرکت «ژئورزونانس»، از شرکت‌های تحقیقات ژئوفیزیکی استرالیا بوده است. با این حال، مرکز هماهنگی‌های عملیات جستجو برای این هواپیما احتمال اینکه قطعات مذکور متعلق به بوئینگ مفقود شده باشد را رد کرده و گفته همچنان معتقد است هواپیما در قسمت جنوبی اقیانوس هند سقوط کرده است.

خلیج بنگال،جایی که این قطعات در آن یافت شده‌اند بین کشورهای هند و میانمار قرار دارد، یعنی هزاران مایل دورتر از جایی که عملیات جستجو در حال حاضر در آنها جریان دارد.

شرکت ژئورزونانس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «این شرکت اعلام نمی‌کند که اینها متعلق به ام‌اچ‌370 هستند، اما باید در این مورد هم تحقیق کرد.»

منبع: تسنیم

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )