آیفون 5 در سراسر جهان رایگان تعمیر می‌شودبرخی مشکلات در گوشی هوشمند آیفون 5 اپل باعث شد تا کلید خوابیدن/بیدار شدن برای صاحبان این دستگاه به طور کامل از کار بیفتد.

 

نت شهر: به گزارش ایستنا، این اتفاق برای آن دسته از کاربرانی که می‌خواهد همه قابلیت‌های آیفون 5 را مورد استفاده قرار دهند یک بدشانسی بزرگ محسوب می‌شود.
 
البته باید گفت که اپل صراحتا این مشکل را پذیرفته است. به همین خاطر این شرکت بزرگ برنامه جدیدی را به اجرا گذاشته است که به موجب آن صاحبان گوشی هوشمند‌ آیفون 5 در سراسر جهان می‌توانند به نمایندگی‌های شرکت اپل مراجعه کنند و به صورت رایگان گوشی آن‌ها تعمیر شود.
 
البته شرکت اپل ادعا می‌کند که تنها درصد کمی از کاربران با این مشکل روبه‌رو هستند و مابقی به راحتی از گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند.
 
طرح تعمیر رایگان گوشی هوشمند آیفون 5 به گونه‌ای تعریف شده است که کاربران پیش از انجام هر اقدامی باید شماره سریال گوشی خود را روی سایت اینترنتی اپل ثبت کنند و خرابی گوشی را اعلام نمایند.
 
البته کارشناسان هنوز هدف گوگل از ثبت شماره سریال را متوجه نشده‌اند و به درستی نمی‌دانند که این شرکت برای حل مشکل کلید یاد شده چه نیازی به شماره سریال گوشی دارد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
بی ام و سری 8 جدید قیمت گذاری شد
بی ام و سری 8 جدید قیمت گذاری شد
افزایش سرعت ویندوز ۱۰ باهوش‌مصنوعی
افزایش سرعت ویندوز ۱۰ باهوش‌مصنوعی
تبلیغات
loading...
نظرات