برخی مشکلات در گوشی هوشمند آیفون 5 اپل باعث شد تا کلید خوابیدن/بیدار شدن برای صاحبان این دستگاه به طور کامل از کار بیفتد.

 

نت شهر: به گزارش ایستنا، این اتفاق برای آن دسته از کاربرانی که می‌خواهد همه قابلیت‌های آیفون 5 را مورد استفاده قرار دهند یک بدشانسی بزرگ محسوب می‌شود.
 
البته باید گفت که اپل صراحتا این مشکل را پذیرفته است. به همین خاطر این شرکت بزرگ برنامه جدیدی را به اجرا گذاشته است که به موجب آن صاحبان گوشی هوشمند‌ آیفون 5 در سراسر جهان می‌توانند به نمایندگی‌های شرکت اپل مراجعه کنند و به صورت رایگان گوشی آن‌ها تعمیر شود.
 
البته شرکت اپل ادعا می‌کند که تنها درصد کمی از کاربران با این مشکل روبه‌رو هستند و مابقی به راحتی از گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند.
 
طرح تعمیر رایگان گوشی هوشمند آیفون 5 به گونه‌ای تعریف شده است که کاربران پیش از انجام هر اقدامی باید شماره سریال گوشی خود را روی سایت اینترنتی اپل ثبت کنند و خرابی گوشی را اعلام نمایند.
 
البته کارشناسان هنوز هدف گوگل از ثبت شماره سریال را متوجه نشده‌اند و به درستی نمی‌دانند که این شرکت برای حل مشکل کلید یاد شده چه نیازی به شماره سریال گوشی دارد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )