باور کنید پیدا کردن محصولی که تقریبا به هر دردی بخورد، درست مثل این است که گنج پیدا کرده باشید!

 

نت شهر: پیدا کردن یک محصول آرایشی خوب که در دوران نامزدی یا ابتدای عروسی به طراوت و شادابی پوست و موی شما کمک کند و خیلی هم گران نباشد که داماد جوان را خیلی توی خرج بیندازد، مثل پیدا کردن یک دوست خوب، سخت است اما باور کنید پیدا کردن محصولی که تقریبا به هر دردی بخورد، درست مثل این است که گنج پیدا کرده باشید! دوست دارید بدون دردسر این گنج را در دستان شما بگذاریم؟ این بار که به فروشگاه رفتید یک راست سراغ قفسه روغن‌ها بروید و سراغ روغن نارگیل را بگیرید. در این جا قصد داریم شما را با 8 فایده عجیب و غریب روغن نارگیل آشنا کنیم.

1. سم‌زدایی از بدن
شاید به نظر عجیب برسد اما برای سم‌زدایی از بدن و البته سفید کردن دندان‌‌ها، صبح‌ها قبل از مسواک زدن، کمی روغن نارگیل داخل دهانتان بریزید و سعی کنید آن را تا 15-20 دقیقه داخل دهان نگه دارید. اینکار علاوه بر سم زدایی بدن و سفید کردن دندان‌ها به رفع سردرد و سرحال شدن شما هم کمک می‌کند.

2. نرمی پوست
اگر تازه عروس شده‌اید و دیگر مادرتان نیست که به کارهایی مثل پخت و پز و شست و شو یا گردگیری و…. برسد و پوست لطیف شما هم در اثر استفاده از مواد شوینده و… کمی زبر شده، بهتر است برای نرم کردن لایه‌های شاخی سطح پوستتان از روغن نارگیل استفاده کرده و دوبار در هفته انگشت‌هایتان را با این روغن ماساژ دهید.

3. نرم کردن انتهای مو
اگر در مدت نامزدی و دوران عقدتان مجبور شده‌اید چند بار موهایتان را رنگ کنید یا اگر موهایی ضخیم و خشک دارید برای نرم کردن آنها می‌توانید به روغن نارگیل اعتماد کنید. چون این روغن با خواص شفابخش خود انتهای مو را نرم کرده و خشکی و شکنندگی‌اش را برطرف می‌کند.

4. اسکراب بدن
برای اسکراب کردن پوست بدن و صورت لازم نیست پول زیادی خرج کنید و محصولات آرایشی و بهداشتی لوکس و گران قیمت بخرید چون کمی روغن نارگیل و شکر گرانوله هم کار شما را به خوبی راه می‌اندازد و یک پوست نرم و لطیف تحویلتان می‌دهد.

5. خلاصی از بینی بهاری
اگر قرار است در فصل بهار یا پاییز عروس شوید و احیانا دچار آلرژی فصلی هم هستید، اما اصلا دوست ندارید که در تمام مدت عروسی یک دستمال کاغذی دستتان باشد، کمی روغن نارگیل داخل بینی‌تان بمالید. برای نتیجه بهتر این کار را از یکی دو هفته قبل شروع کنید.

6. پاک کردن آرایش
پوستتان خشک است و برای پاک کردن آرایش‌تان دنبال یک محصول خوب می‌گردید؟ روغن نارگیل را به ویژه برای خلاص شدن از شر ته مانده ریمل استفاده کنید و معجزه آن را ببینید. البته مراقب باشید که روغن وارد چشمتان نشود.

7. نرم کردن پوست قبل از موزدایی
اگر برای رهایی از شر موهای زاید از تیغ خودتراش و … استفاده می‌کنید و پوست حساسی دارید که هر بار بعد از موزدایی قرمز و ملتهب می‌شود، قبل از شروع کار کمی روغن نارگیل روی بدنتان بمالید و خوب ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

8. درمان آکنه
دو، سه روز تا عروسی یا نامزدی‌تان باقی‌مانده و چند تا جوش روی گونه یا پیشانی اعصابتان را به هم ریخته است. کمی روغن نارگیل روی جوش‌ها بگذارید و اجازه دهید 15 دقیقه روی پوستتان بماند. نه محل جوش‌ها را بمالید و نه فشار دهید. بعد از طی این مدت زمان صورتتان را با آب گرم بشویید و از هیچ محصول ضدآکنه یا آرایشی دیگری استفاده نکنید. خاصیت ضدباکتری روغن نارگیل خیلی زود جوش‌ها را نیست و نابودد می‌کند.

منبع: نوعروس

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )