یک زن پرسپولیسی ها را تهدید به افشاگری کرد!همسر شیرینی مدارکی در دست دارد که انتشار آن حاشیه‌ای دیگر را برای مدیران سابق پرسپولیس ایجاد خواهد کرد.

نت شهر:به گزارش بانک ورزش : همسر شیرینی مدارکی در دست دارد که انتشار آن حاشیه‌ای دیگر را برای مدیران سابق پرسپولیس ایجاد خواهد کرد. "سعید شیرینی" همراه "محمد رویانیان" وارد فوتبال کشور شد و در مدت کوتاهی برای خودش اسم و رسمی پیدا کرد. البته برخلاف دیگران این اسم و رسم برای سرپرست سابق پرسپولیس زیاد هم خوب نبود و او خیلی زود وارد حاشیه شد و سپس بازداشت شد و این روزها هم خبری از او در دست نیست.

همسر سعید شیرینی این روزها پیگیر اوضاع شوهرش است و شنیده شده برای حل مشکل شیرینی، هم به وزارت ورزش مراجعه کرده و هم نزد رویانیان رفته است.  گفته می‌شود همسر شیرینی مدارکی در دست دارد که انتشار آن حاشیه‌ای دیگر را برای مدیران سابق پرسپولیس ایجاد خواهد کرد. او هم با اتکا به این اسناد از مدیران ورزش کشور خواسته تا مشکل همسرش را حل کنند و نگذارند او این اسناد را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد. باید صبر کرد و دید تهدید همسر شیرینی راه به جایی می‌برد و مشکل سرپرست سابق سرخپوشان حل خواهد شد یا مدیران ورزش کشور وقعی به او نمی‌نهند و کار بازپرسی از او، روال عادی خود را طی می‌کند

تگ ها:
مطالب مرتبط
صحبت های علیرضا بیرانوند درباره پیراهن شماره یک تیم‌ملی و پرسپولیس | کنایه علیرضا بیرانوند به علیرضا حقیقی
صحبت های علیرضا بیرانوند درباره پیراهن شماره یک تیم‌ملی و پرسپولیس | کنایه علیرضا بیرانوند به علیرضا حقیقی
فیلم مصاحبه با رضا پرستش بدل ایرانی مسی با خبرگزاری ماركای اسپانيا |  فیلم و عکس رضا پرستش بدل مسی در  اسپانیا
فیلم مصاحبه با رضا پرستش بدل ایرانی مسی با خبرگزاری ماركای اسپانيا | فیلم و عکس رضا پرستش بدل مسی در اسپانیا
عکس رضا پرستش بدل لیونل مسی در ورزشگاه نیوکمپ |  جزئیات حضوررضا پرستش بدل لیونل مسی در ورزشگاه نیوکمپ اسپانیا
عکس رضا پرستش بدل لیونل مسی در ورزشگاه نیوکمپ | جزئیات حضوررضا پرستش بدل لیونل مسی در ورزشگاه نیوکمپ اسپانیا
نظرات