ازدواج و جشن عروسی یک بار در طول عمرتان بیشتر تجربه نمی‌شود و چنان که خیلی از افراد می‌گویند این روز، شاد‌ترین روز هر خانمی در زندگی‌اش است.

 

نت شهر: با این حسااب، چه چیزی می‌تواند از یک جوش قرمز که فقط یک روز قبل از عروسیتان سبز شده است بد‌تر باشد؟! آیا دوست دارید در عکس‌های عروسیتان چاق به نظر برسید؟ چه می‌شود اگر چیزی را برای روز عروسی خود فراموش کنید؟ تمام این‌ها کابوس‌هایی هستند که نباید آن‌ها را دست کم بگیرید! در این متن ما یک راه حل سادهٔ ۹ مرحله‌ای را به شما ارائه می‌کنیم تا هیچ چیزی بهترین روز زندگی شما را خراب نکند.


۱. یک چک لیست تهیه کنید

چک لیستی از همهٔ چیزهای مهم درست کنید، با این کاغذ یادداشت می‌توانید مطمئن شوید که انجام هیچ کاری را فراموش نخواهید کرد. می‌توانید بعداً از این لیست برای یادآوری انجام کار‌ها نیز استفاده کنید. بعلاوه، بعداً آرامش خواهید داشت، چرا که لیستی از کارهایی که باید انجام دهید روبروی شماست و دلهره نخواهید گرفت.


۲. دربارهٔ برنامه‌های جایگزین فکر کنید

فقط نوشتن چک لیستی از کارهایی که باید انجام شود کافی نیست! برای روزی به بزرگی روز عروسیتان، بهتر است که بجای اظهار پشیمانی، جوانب احتیاط را رعایت کنید! از اینرو مطمئن شوید برای زمانی که چیزی اشتباهی شد یا کاری به خوبی پیش نرفت، برنامه‌های جایگزینی در نظر گرفته‌اید.

۳. یک دورهٔ آزمایشی داشته باشید

بجای اینکه صبر کنید تا نتیجهٔ آرایش و مدل مویتان را روز عروسی ببینید، بهتر است یکبار یک دورهٔ آزمایشی داشته باشید تا مطمئن شوید که چه شکلی خواهید شد. اگر احتیاج شد می‌توانید تغییراتی ایجاد کنید، مثلاً در موردی که فکر می‌کنید چیزی مناسب شما نیست.


۴. لباس و کفشتان را امتحان کنید

شما بارها لباستان را امتحان می‌کنید! اما برای آخرین بار، یک هفته قبل از عروسیتان هم دوباره امتحانش کنید. در مواردی ممکن است شما کمی وزن کم کرده یا برعکس کمی هم تپل‌تر شده باشید، می‌توانید در چنین مواردی از خیاطتان بخواهید تا تغییرات مورد نیاز را روی لباستان اعمال کند. به همین شکل، کفش‌هایتان را هم تست کنید تا مطمئن شوید که به خوبی اندازهٔ پایتان است. حالا لباس و کفش‌هایتان را باهم بپوشید تا ببینید آیا می‌توانید بخوبی با آن‌ها راه بروید، ببینید آیا میتوانید تمام کارهایی که روز عروسیتان قرار است انجام دهید را با آن لباس و کفش انجام بدهید؟


۵. رژیم زیبایی بگیرید

از یک متخصص، مشاوره بگیرید و یک رژیم زیبایی خاص مناسب پوستتان را تنظیم و اجرا کنید. با پاک کننده‌های مخصوص صورت و آن دسته از محصولاتی که مخصوص عروس‌ها تولید شده است، چربی بیش از اندازهٔ پوستتان را بگیرید. حواستان هم باشد که اگر پوست حساسی دارید، محصول جدیدی را که پیش‌تر از آن استفاده نکرده‌اید امتحان نکنید.


۶. به خودتان استراحت دهید

یک هفته قبل از عروسیتان، از رفت و آمد خیلی زیاد بپرهیزید. تا آنجایی که ممکن است داخل خانه بمانید.


۷. دندا‌‌نهایتان را سفید کنید

در روز عروسیتان، کاری که باید انجام دهید این است که خیلی بخندید! بنابراین به یک دورهٔ جرم گیری دندان نزد دندان پزشکتان بروید تا مطمئن شوید هنگامی که لبخند می‌زنید دندا‌‌نهایتان همچون مروارید سفیدند. همچنین لبخند زدنتان را روبروی آینه تمرین کنید، تا در آن روز بزرگ به بهترین شکلی که می‌توانید بخندید.


۸. آب بیشتری بنوشید

آب، پوست شما را از داخل پاکسازی می‌کند. هیچ مقدار و هیچ نوع آرایش و رژیم زیبایی نمی‌تواند این کار را برایتان انجام دهد! از این رو مطمئن شوید که ۷ روز قبل از عروسیتان بیشتر و بیشتر از قبل آب می‌نوشید تا پوستی درخشان و روشن پیدا کنید.


۹. به اندازهٔ کافی بخورید به اندازه کافی بخوابید

اگر کم بخوابید، نه تنها پوستتان آویزان می‌شود، بلکه زیر چشمانتان هم خورجین کبود زشتی پدیدار خواهد شد! بنابراین مهم نیست چه کار می‌کنید، قبل از عروسیتان باید به اندازهٔ کافی بخوابید. تمام غذاهای چرب و بدون ارزش غذایی را نیز کنار بگذارید. روزهای نزدیک عروسی واقعاً زمان این نیست که خطر کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک رژیم غذایی سالم حاوی آجیل‌ها، غلات، برنج قهوه‌ای، میوه‌ها و سبزیجات دارید.

منبع: سرخاب سفیدآب

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )