اولین استاندار دولت یازدهم در آستانه برکناری پس از انتخبات 24 خرداد سال گذشته و پیروزی گفتمان تدبیر و امید و استقرار دولت
 

 

نت شهر:سلام نو به نقل از یکی از خوانندگان گزارش داد :اولین استاندار دولت یازدهم در آستانه برکناری پس از انتخبات 24 خرداد سال گذشته و پیروزی گفتمان تدبیر و امید و استقرار دولت، تغییر مدیران با شیب نسبتا ملایمی آغاز شد تغییر استاندار مازندران یکی از انها بود. استانی که بعد از تهران بالاترین رای را به روحانی داد اولین استانی بود که استاندار خود را شناخت.

اما از همان ابتدا افکار عمومی این استان از انتصاب شخصی اصولگرا بر بالاترین نهاد اجرایی این استان خشنود نبودند. لذا اینک پس از گذشت بیش از 9 ماه از آن انتصاب نخبگان مازندران بر صدد تغییر استاندار این استان برآمدند. ابقاء فرمانداران دولت احمدی نژاد در شهرهای بزرگ استان، ارتقاء برخی مدیران دولت قبل از جمله در سازمان بهزیستی این استان، و عدم تغییرات در برخی از حساس ترین مدیریت های کل استان از جمله فرهنگ و ارشاد در کنار اعتراض نمایندگان مردم مازندران به استاندار مبنی بر بی برنامه گی و روزمرگی سبب شده است شورای اصلاح طلبان مازندران به همراه نمایندگان سابق ادوار مازندران در مجلس شورای اسلامی و همراهی تنی چند از نمایندگان فعلی استان تغییر استاندار مازندران را کلید زنند.

با جابجایی ربیع فلاح از استانداری مازندران به سازمان مراتع و آبخیزداری کشور اولین استاندار دولت یازدهم با مدیریت کوتاه خود برکنار خواهد شد و احتمالا جای خود را به گزینه طیف اصلاح طلبان استان که چندی پیش به عنوان گزینه استانداری بوشهر نیز مطرح بوده است خواهد سپرد. در حال حاضر هیچ یک از منابع آگاه اخبار پیرامون تغییر احتمالی اولین استاندار دولت یازدهم را تکذیب ننموده اند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )