اولین استاندار دولت در آستانه برکناری اولین استاندار دولت یازدهم در آستانه برکناری پس از انتخبات 24 خرداد سال گذشته و پیروزی گفتمان تدبیر و امید و استقرار دولت
 

 

نت شهر:سلام نو به نقل از یکی از خوانندگان گزارش داد :اولین استاندار دولت یازدهم در آستانه برکناری پس از انتخبات 24 خرداد سال گذشته و پیروزی گفتمان تدبیر و امید و استقرار دولت، تغییر مدیران با شیب نسبتا ملایمی آغاز شد تغییر استاندار مازندران یکی از انها بود. استانی که بعد از تهران بالاترین رای را به روحانی داد اولین استانی بود که استاندار خود را شناخت.

اما از همان ابتدا افکار عمومی این استان از انتصاب شخصی اصولگرا بر بالاترین نهاد اجرایی این استان خشنود نبودند. لذا اینک پس از گذشت بیش از 9 ماه از آن انتصاب نخبگان مازندران بر صدد تغییر استاندار این استان برآمدند. ابقاء فرمانداران دولت احمدی نژاد در شهرهای بزرگ استان، ارتقاء برخی مدیران دولت قبل از جمله در سازمان بهزیستی این استان، و عدم تغییرات در برخی از حساس ترین مدیریت های کل استان از جمله فرهنگ و ارشاد در کنار اعتراض نمایندگان مردم مازندران به استاندار مبنی بر بی برنامه گی و روزمرگی سبب شده است شورای اصلاح طلبان مازندران به همراه نمایندگان سابق ادوار مازندران در مجلس شورای اسلامی و همراهی تنی چند از نمایندگان فعلی استان تغییر استاندار مازندران را کلید زنند.

با جابجایی ربیع فلاح از استانداری مازندران به سازمان مراتع و آبخیزداری کشور اولین استاندار دولت یازدهم با مدیریت کوتاه خود برکنار خواهد شد و احتمالا جای خود را به گزینه طیف اصلاح طلبان استان که چندی پیش به عنوان گزینه استانداری بوشهر نیز مطرح بوده است خواهد سپرد. در حال حاضر هیچ یک از منابع آگاه اخبار پیرامون تغییر احتمالی اولین استاندار دولت یازدهم را تکذیب ننموده اند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی  |  ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی | ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
تبلیغات
loading...
نظرات