ثروتمندان عرب از دختران آواره سوری سوء استفاده می‌کنند.

 

نت شهر: به نوشته جمهوری اسلامی، روزنامه اینترنتی المرصد از فعالیت شبکه‌هایی گسترده برای سوء استفاده از دختران کم سن و سال آواره سوری در اردوگاه زعتری، خبر داد. این روزنامه عربستانی نوشت: دامنه به ازدواج در آوردن دختران سوری به حدی در حال گسترش است که باعث نگرانی اداره پناهندگان اردن شده است.

دختران آواره سوری اظهار می‌دارند مردانی به بهانه کمک به اردوگاه آمده و سپس با آنها ازدواج کرده‌اند اما قبل از پایان ماه عسل ناگهان غیبشان زده است.این شبکه پلید با انتشار اسامی دختران سوری و شماره تلفن آنها بر روی برنامه واتساپ مدعی است که برای پیوند دادن دو همسر، در مقابل پنج هزار ریال عربستان تلاش می‌کند، و تأکید می‌کند که این ازدواج‌ها شرعی و رسمی است.

روزنامه عربستانی المرصد از قول یکی از این واسطه‌ها که خود را "ام علاء" معرفی می‌کرد، نوشت: دختران آواره سوری، در جستجوی امنیت هستند و مردان نیز در پی رسیدن به زنان زیبارویی که سرزمین شام به داشتن چنین زنانی شهرت دارد. همچنین مردانی که به ما مراجعه می‌کنند یا افراد مسن هستند یا کسانی که می‌خواهند ازدواجشان تا مدتی، مخفی بماند.

به نوشته المرصد، بیشتر کسانی که برای ازدواج با دختران کم سن و سال سوری اقدام می‌کنند مردانی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس هستند که توطئه شان را با توجه به یک خانواده آواره و کمک مالی به آنها آغاز می‌کنند و پس از موفقیت در این مرحله، دختر آنها را خواستگاری کرده و با او ازدواج می‌نمایند. اما ناگهان، بدون هر گونه اطلاع قبلی، غیب می‌شوند و چه بسا مردانی که حتی در ایام ماه عسل بدون اطلاع قبلی غیبشان می‌زند!

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )