کشف 145 آشپزخانه تولید شیشه در تهراناستاندار تهران از کشف 145 لابراتوار تولید مواد مخدر شیشه در تهران خبرداد و گفت: در سال گذشته حدود سه هزار قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر تحویل دستگاه قضایی شد.

 

مرتضی تمدن در گفتگو با مهر، از برخورد قانونی با 77 کارگاه تولید شیشه در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در مورد جمع آوری و برخورد شدید با تولید کنندگان مواد مخدر شیشه با قدرت جلو می رویم. البته برنامه هایی هم برای معتادان ولگرد داریم که به زودی اجرایی می شود.

 

وی افزود: متاسفانه آمارها نشان می دهد در شهرستانهای تهران مبارزه با مواد مخدر کافی نبوده است. در سال گذشته حدود 25 هزار کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف شده و هزار و 544 قاچاقچی و هزار و 384 توزیع کننده تحویل مراجع قضایی شدند. البته بر اساس آخرین شناسایی ها می توان گفت سوداگران مرگ بیشتر در غرب استان تهران فعال هستند.

 

استاندار تهران با اشاره به اینکه تاکنون 286 مرکز غیرمجاز ترک اعتیاد در تهران شناسایی شده است گفت: سال 91 حدود 280 مرکز در مجموع پلمپ و یا اخطار پلمپ دریافت کرده اند. اکنون در استان تهران 104 کمپ دارای مجوز فعالیت می کنند که ظرفیت آن 28 هزار و 460 نفر است.

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته حدود 20 هزار کیلوگرم تریاک، 380 کیلوگرم هروئین، 337 کیلوگرم کراک و 177 کیلوگرم شیشه کشف شده است گفت: در سه ماهه نخست امسال هزار و 664 کیلوگرم تریاک، 129 کیلوگرم هروئین، 123 کیلوگرم کراک و 59 کیلوگرم شیشه کشف شد.

 

مطالب مرتبط
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
جزئیات جریمه سنگین برای نمایندگی خودرو در شیراز | تقلب و گران فروشی نمایندگی خودرو در شیراز
جزئیات جریمه سنگین برای نمایندگی خودرو در شیراز | تقلب و گران فروشی نمایندگی خودرو در شیراز
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد |  فاطمه زهرا آقاملایی کیست
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد | فاطمه زهرا آقاملایی کیست
تبلیغات
loading...
نظرات