026-32601

تمجید از ملی‌پوش ایرانی

1 1 1 1 1

meli poush

بعد از توقف در بازی با معیذر و از دست دادن دو امتیاز شیرین سرمربی کروات الشحانیه به تعریف و تمجید از ستاره ملی پوش خود پرداخت.

 نت شهر : ایگور استیماچ سرمربی کروات الشحانیه برای دومین هفته متوالی نتوانست طعم پیروزی را بچشد و این بار با وجود بهره بردن از ستاره های جدید خود از جمله رحیم مهدی زهیوی مهاجم ملی پوش ایرانی به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 نرسید تا همچنان شرایط نامطلوبی در جدول داشته باشد.سرمربی الشحانیه بعد از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:« از نتیجه راضی نیستم چون با تنها یک غفلت دو امتیاز را از دست دادیم در حالی که مستحق پیروزی بودیم. با این وجود انگیزه خود را از دست نمی دهیم و با قدرت برای بازی های بعدی خودمان را آماده می کنیم تا به اهداف مان برسیم».

این مربی در ادامه با اشاره به عملکرد بازیکنان از جمله خریدهای جدید الشحانیه تصریح کرد:« به همه این بازیکنان باید فرصت داد تا خود را با جو فوتبال قطر آشنا کنند اما با این وجود دیدید که هم رحیم زهیوی عالی کار کرد و نشان داد می تواند به یاری الشحانیه بیاید هم سایر بازیکنان و شک ندارم با گذشت زمان عملکرد بهتری از آنها شاهد خواهیم بود».

منبع: ورزش سه

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نوشتن دیدگاه

نظراتی که به تعمیق بحث کمک می کند، در معرض ملاحظه و قضاوت دیگران قرار می گیرند. نظراتی که حاوی توهین، افترا و تهمت به دیگران باشد، منتشر نخواهد شد. لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید