جزئیات شکایت پلیس از نماینده مجلس به خاطر درگیری / شکایت پلیس از نماینده ای که با مامور پیلس درگیر شد / کدام نماینده مجلس با پلیس درگیر شد

جزئیات شکایت پلیس از نماینده مجلس به خاطر درگیری /  شکایت پلیس از نماینده ای که با مامور پیلس درگیر شد /  کدام نماینده مجلس با پلیس درگیر شد

 سردار سعید منتظر المهدی دفتر سخنگوی ناجا با تایید خبر درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس راهور از شکایت پلیس و تشکیل پرونده قضایی در این خصوص خبر داد.

سردار سعید منتظر المهدی با تایید خبر مجروح شدن مامور پلیس راهور در فرودگاه مهرآباد گفت: صبح امروز در حالی که یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قصد عبور از مسیر ویژه فرودگاه را داشت با ممانعت مامور پلیس راهور روبرو شد.وی افزود: مامور پلیس با توجه به وظایفی که بعد از حادثه تروریستی در محدود فرودگاه رخ داده موظف به کنترل مدارک هویتی و شناسایی افراد تردد کننده است. بعد از توقف خودروی سواری این نماینده متاسفانه وی و همراهانش اقدام به فحاشی و ضرب و شتم مامور پلیس راهور می کنند که در این حادثه بینی مامور پلیس در گیت فرودگاه توسط نماینده مجلس شکسته می شود.

براساس این گزارش بلافاصله مامور مجروح به بیمارستان منتقل شد و پلیس شکایتی را درباره برخورد بد این نماینده مجلس با مامور پلیس راهور تنظیم و در این رابطه پرونده قضایی به جریان افتاد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
درآمد بالای نفتی ،مدیران خواب ایرانی
درآمد بالای نفتی ،مدیران خواب ایرانی
ماجرای اخیر احمدی‌نژاد و تیم زنبیلیون
ماجرای اخیر احمدی‌نژاد و تیم زنبیلیون
هدیه رهبر معظم انقلاب در دیدار با علیرضا کریمی | جزئیات دیدار  پهلوان سرافراز کشورمان علیرضا کریمی با رهبر
هدیه رهبر معظم انقلاب در دیدار با علیرضا کریمی | جزئیات دیدار پهلوان سرافراز کشورمان علیرضا کریمی با رهبر
نظرات
  • مجید :

    انتخاب لیستی اینه که هر بی لیاقتی بتونه با زد وبند و اوردن چند هزار رای یک شهر کوچک انتخاب بشه


    1396/05/11 16:07:21