تمجید از ملی‌پوش ایرانیبعد از توقف در بازی با معیذر و از دست دادن دو امتیاز شیرین سرمربی کروات الشحانیه به تعریف و تمجید از ستاره ملی پوش خود پرداخت.

 نت شهر : ایگور استیماچ سرمربی کروات الشحانیه برای دومین هفته متوالی نتوانست طعم پیروزی را بچشد و این بار با وجود بهره بردن از ستاره های جدید خود از جمله رحیم مهدی زهیوی مهاجم ملی پوش ایرانی به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 نرسید تا همچنان شرایط نامطلوبی در جدول داشته باشد.سرمربی الشحانیه بعد از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:« از نتیجه راضی نیستم چون با تنها یک غفلت دو امتیاز را از دست دادیم در حالی که مستحق پیروزی بودیم. با این وجود انگیزه خود را از دست نمی دهیم و با قدرت برای بازی های بعدی خودمان را آماده می کنیم تا به اهداف مان برسیم».

این مربی در ادامه با اشاره به عملکرد بازیکنان از جمله خریدهای جدید الشحانیه تصریح کرد:« به همه این بازیکنان باید فرصت داد تا خود را با جو فوتبال قطر آشنا کنند اما با این وجود دیدید که هم رحیم زهیوی عالی کار کرد و نشان داد می تواند به یاری الشحانیه بیاید هم سایر بازیکنان و شک ندارم با گذشت زمان عملکرد بهتری از آنها شاهد خواهیم بود».

منبع: ورزش سه

تگ ها:
مطالب مرتبط
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب تیم استقلا ل در برابر الاهلی  امارت
ترکیب تیم استقلا ل در برابر الاهلی امارت
نظرات