کتک کاری سرمربی سابق پرسپولیس با برادران زنشخبرها حاکی از آن است که سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در خانه خود در ترکیه از سوی برادران همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته اما همسر وی مطالب دیگری را به زبان آورده است.

نت شهر: به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از صباح، روز گذشته (سه‌شنبه) در رسانه‌ها اعلام شد که مصطفی دنیزلی در خانه اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.  اوین الچی، همسر دنیزلی نیز این اتهام را رد کرده است. گفته می‌شود دنیزلی که درگیر طلاق گرفتن از همسرش است، مورد حمله برادران همسرش قرار گرفته است و آنها از او پنج میلیون لیر در خواست کردند.

اوین الچی این اتهام را رد و اعلام کرد همه این داستان‌ تخیلی است. او در این زمینه گفت: می‌خواهم بگویم بسیار متاسفم که اذهان عمومی با این سناریوی غیر واقعی، مخدوش شده است. این روزها، دردناک هستند و ما روزهای سختی را در کشورمان می گذرانیم. من و همسرم مصطفی دنیزلی می‌خواهیم جدا شویم. دلیل این مساله شخصی و خانوادگی است. نمی‌توانیم با این شرایط به زندگی‌ مشترک‌مان ادامه بدهیم. من و خانواده‌ام بسیار ناراحت و متعجب هستیم. با اظهارات واقعی، فرم طلاق  را پر کردم اما برادرم هجا الچی از مصطفی شکایت کرده است.

منبع: ایسنا

تگ ها:
مطالب مرتبط
کریمی: دوست داشتم در فوتبال اروپا بمانم
کریمی: دوست داشتم در فوتبال اروپا بمانم
گفت‌و‌گوی خواندنی با ستاره السد، ژاوی هرناندس
گفت‌و‌گوی خواندنی با ستاره السد، ژاوی هرناندس
مینیوله، کلوپ را مدعی نگه داشت
مینیوله، کلوپ را مدعی نگه داشت
نظرات