دنیا فنی‌زاده درگذشت (عروسک گردان کلاه قرمزی)دنیا فنی‌زاده عروسک گردان کلاه قرمزی ساعاتی پیش درگذشت اما مادر این هنرمند این خبر را تکذیب کرد.

نت شهر: دنیا فنی‌زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی»، «خاله قورباغه» و برخی عروسک‌های «شهرموشها» درگذشت.

دنیا فنی‌زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی» که از سرطان رنج می‌برد،سرانجام صبح امروز 8 دی ماه در بیمارستان از دنیا رفت.
نزدیکان این هنرمند ضمن تایید این خبر اعلام کردند؛ دقایقی قبل از دنیا رفته است.

دنیا فنی‌زاده که (فرزند پرویز فنی‌زاده) بود،چندی قبل در گفت‌وگویی از او پرسیده بودند که "اگر کلاه‌قرمزی باشد و شما نباشید"، پاسخ داده بود: «دو جور نبودن هست. این‌ که من کلا نباشم که این را فقط خدا می‌داند یا این‌ که من دیگر عروسک‌گردانش نباشم. غم‌انگیز است. نه این‌ که تازه با این مسئله روبه‌رو شده باشم. قبلا هم به آن فکر کرده‌ام. اگر روزی گروهم که با آنها کار می‌کنم صلاح بدانند که کنار کلاه‌قرمزی نباشم، قبول می‌کنم. فقط یک خواهش از آنها دارم: این‌ که اجازه دهند در کار باقی بمانم، حتی اگر قرار نباشد عروسک‌گردانی کنم.»

او همچنین درباره‌ی فعالیت کاری‌اش گفته بود:«تقریبا از سال ۶۴ سعی کردم هر کاری انجام شده، در بخشی از آن همکاری داشته باشم. یا در دهه فجر برای برنامه‌هایی چون«عطر گلاب»بودم اما سینمایی سه کار بود: «گربه آوازه‌خوان»، «نخودی» و سه کار «کلاه‌قرمزی» و تلویزیونی‌ها هم مثل «بز زنگوله‌پا»، «هادی و هدی»، «خاله عنکبوت»، «موش نمکی» و «جقجقه و فرفره»، «جینگیل و فینگیل» و... .

 
اما تکذیب خبر درگذشت دنیا فنی زاده توسط مادرش:

غیوری مادر دنیا فنی‌زاده خبر درگذشت این عروسک گردان را تکذیب کرد.
او ادامه داد: دنیا در بیمارستان بستری است و مراحل درمان را سپری می‌کند. مدت‌ها پیش این شایعات را درباره پدرش پرویز فنی‌زاده می‌گفتند و امروز برای دخترم می‌گویند.
مادر عروسک‌گردان کلاه‌ قرمزی افزود: تنها کسانی که به دنیا فنی‌زاده نزدیک هستند من و خواهرش هستیم و فرد دیگری از حال وی به صورت دقیق اطلاع ندارد.

غیوری ادامه داد: دنیا فنی‌زاده هم‌اکنون زنده است و دریکی از بیمارستان‌ها در حال مداواست.
اظهارات غیوری در حالی است که رسانه های مختلف و هنرمندان عرصه های گوناگون در پی انتشار خبر فوت فنی زاده در حال اظهار همدردی هستند و سرگیجه ی عجیبی در رسانه های خبری به راه افتاده و مشخص نیست باید به خبر فوت فنی زاده اعتماد کنیم و یا تکذیب آن. که امیدواریم دومی صحت داشته باشد.

منبع: سیمرغ

تگ ها:
مطالب مرتبط
عاشقانه دو با گلزار و ساره بیات؟ | سریال دوم منوچهر هادی با عوامل عاشقانه
عاشقانه دو با گلزار و ساره بیات؟ | سریال دوم منوچهر هادی با عوامل عاشقانه
داستان تجاوز تهیه کننده هالیوودی به سرسی لنیستر
داستان تجاوز تهیه کننده هالیوودی به سرسی لنیستر
تصویر بازیگران با دندان پزشک ها : تبلیغات یا چشم و هم چشمی؟
تصویر بازیگران با دندان پزشک ها : تبلیغات یا چشم و هم چشمی؟
نظرات