تزیین راهرو ورودی منزلآیا می‌خواهید با دکوراسیون ویژه منزل خود افراد را جذب کنید؟ تالار ورودی بهترین مکان برای اجرای برنامه شماست.

 

 

 

نت شهر: زمانی که تزیین ورودی منزل شما تاثیرگذار و چشمگیر باشد، بیننده به دنبال آن است که ببیند بقیه خانه چگونه چیده شده است.

 

نرده های راه پله
با استفاده از رنگ‌های زیبا و هماهنگ، راه پله منزل را زیبا کنید.

rahro.vorudi.manzel1


آینه ورودی
آینه اصلی‌ترین جزء راهرو ورودی است؛ به گونه‌ای که "باید" در ورودی منزل وجود داشته باشد. علاوه بر اینکه آینه نقش زینتی در ورودی خانه دارد، باعث بزرگ‌تر دیده شدن فضای خانه در نگاه اول خواهد شد. آینه‌ای با چهارچوب تزیین شده، هم جزییات بیشتری به آینه می‌دهد و هم سلیقه شما در ورودی خانه را به نمایش خواهد گذاشت. از آنجایی که معمولا ورودی خانه‌ها کوچک است، آینه می‌تواند از نظر بصری ورودی خانه شما را بزرگ‌تر جلوه دهد. بهترین مکان را برای آینه انتخاب کنید و بقیه اجزا دکور را در اطراف آن تنظیم کنید؛ ولی در مجموع سعی کنید آینه کانون تزیینات ورودی شما باشد.

rahro.vorudi.manzel2


لوستر ورودی

روشنایی باعث می‌شود هر چیزی بهتر به نظر برسد. یک منزل دو طبقه در نگاه اول به صورت دو جزء جدا از هم دیده می‌شود. یک لوستر زیبا در راهرو ورودی باعث خواهد شد که روشنایی، نقطه کانونی این دو طبقه به نظر برسد و طبقات را به هم متصل کند.

rahro.vorudi.manzel3


کنسول تزیین شده
یک کنسول کارشده در تالار ورودی می‌تواند به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون راهروی ورودی عمل کند. معمولا کنسول‌ها همراه با آینه هستند. این آینه به عنوان مکمل آینه ورودی، برای تاثیر نهایی بر روی بیننده نیاز است. سعی کنید سطح کنسول را تمیز و مرتب نگه دارید.

rahro.vorudi.manzel4


صندلی روشن
یک صندلی چشمگیر در ورودی خانه باعث افزایش جذابیت دکور ورودی خانه خواهد شد. معمولا برای عوض کردن کفش‌ها در ورودی منزل، نیازمند محلی برای نشستن و تعویض کفش‌ها هستید. این صندلی علاوه بر افزایش زیبایی ورودی منزل، می‌تواند برای این مورد هم به کار گرفته شود. این صندلی می‌تواند با الگوی نیمکت در راهرو (که در منازل استفاده می‌شود) جایگزین شود. چرا که علاوه بر جای کمتری که می‌گیرد باعث افزایش جذابیت راهرو ورودی خواهد شد.

rahro.vorudi.manzel5


جاسازی پنهان
آیا می‌خواهید دکور تالار ورودی شما واقعا فوق العاده و دیدنی به نظر برسد؟ بنابراین باید از شلوغی راهرو ورودی منزل خود رها شوید. بهترین راه حل برای این مسئله استفاده از جاکفشی و کمدهای مخصوص در ورودی منازل است. اما از آنجایی که راهرو ورودی فضای بسیار کمی برای این تزیینات دارد، گزینه مناسب برای جاسازی این کمدها و جاکفشی‌ها، زیرپله‌های بلااستفاده است که موجب پنهان سازی وسایل اضافی می‌شوند.

rahro.vorudi.manzel6استفاده از شلف (طبقه) در راهرو
می‌توانید از شلف‌های زیبا برای زیبا کردن دیوار استفاده کنید. کاغذ دیواری‌های خوش رنگ نیز بسیار چشم نوازند.

rahro.vorudi.manzel7


طراحی جالب
در صورتی که راهرو ورودی کاغذ دیواری با الگوی یا رنگ خاصی باشد، هماهنگی زمین کاشی کاری شده با این الگو جذابیت بیشتری به ورودی منزل خواهد داد.

rahro.vorudi.manzel8

 

 

منبع: آپارتمان

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
چگونه خانه خود را گرم تر کنیم | راه کارهای ساده برای گرمتر کردن خانه | چگونه در زمستان خانه خود را گرم کنیم
چگونه خانه خود را گرم تر کنیم | راه کارهای ساده برای گرمتر کردن خانه | چگونه در زمستان خانه خود را گرم کنیم
نحوه بخارپز کردن غذا بدون بخارپز |  چگونه غذا را بخارپز کنیم بدون بخارپز  |  روش های بخار پز کردن غذا و مواد خوراکی
نحوه بخارپز کردن غذا بدون بخارپز | چگونه غذا را بخارپز کنیم بدون بخارپز | روش های بخار پز کردن غذا و مواد خوراکی
طرز تهیه قیمه نذری برای عاشورا | علت درست کردن قیمه در روز عاشورا | علت خوشمزه شدن  قیمه نذری روز عاشورا
طرز تهیه قیمه نذری برای عاشورا | علت درست کردن قیمه در روز عاشورا | علت خوشمزه شدن قیمه نذری روز عاشورا
نظرات