مهرداد پولادی به قطر پناهنده شد؟سردار کمالی درباره شایعه‌ پناهندگی پولادی به قطر و گرفتن تبعیت قطری توسط وی، بیان داشت: ما از این شایعه خبر نداریم به فرض اگر هم پناهنده شود ایرانی بودن وی از بین نمی‌رود و باید خدمت سربازی را انجام دهد.


نت شهر:به گزارش فارس، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره تبعه شدن فوتبالیست‌هایی که خدمت نرفته‌اند، گفت: هرکس تبعه شود ایرانی بودن وی از بین نمی‌رود و باید خدمت سربازی را به‌جا بیاورد. همچنین تا نیم‌فصل پرونده پایان‌خدمت‌ها و معافیت‌ها ورزشکاران را مختومه می‌کنیم.
 
سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره آخرین اخبار از کارت معافیت و پایان خدمت برخی از ورزشکاران، گفت: ما نظرمان را درباره ورزشکاران و فوتبالیست‌هایی که معافیت یا کارت پایان خدمتشان جعلی و مورد دار بود را اعلام کردیم و کارت پایان خدمت یا معافیت تعدادی از اسامی را که اعلام کردیم باطل شده و تعدادی هم به دلیل عدم مراجعه حق بازی ندارند.وی افزود: قرار است تا نیم فصل جمع‌بندی نهایی را انجام دهیم و پرونده را مختومه کنیم.
 
موسی کمالی درباره همکاری فدراسیون فوتبال با سازمان نظام وظیفه، اظهار داشت: فدراسیون فوتبال همکاری خوبی کرد و فقط یک اشتباهی به دلیل دعوت آقای پولادی به تیم ملی صورت گرفت که آن هم برطرف شد.

گفتنی است در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر پناهنده شدن مهرداد پولادی بازیکن سابق پرسپولیس به قطر، به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، در فضای مجازی منتشر شده است.

پیش از این برخی رسانه ها اعلام کردند، مهرداد پولادی به لیگ قطر پیوست. باشگاه نچندان سرشناس الشحانیه قطر با پرداخت 700 هزار دلار برای هر سال این دفاع چپ موفق در جام جهانی را جذب کرد. پولادی برای پیوستن به تیم قطری با مشکل صدور آی تی سی از باشگاه پرسپولیس مواجه بود که به نظر می رسد این مشکل حل شده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
نتیجه بازی برگشت استقلال با العین؟ / نتیجه دیدار استقلال و  العین درجام قهرمان آسیا؟
نتیجه بازی برگشت استقلال با العین؟ / نتیجه دیدار استقلال و العین درجام قهرمان آسیا؟
ترکیب تیم استقلا ل در برابر العین  امروز/ ترکیب تیم استقلا ل در مقابل العین 8 خرداد/ ترکیب استقلال در بازی برگشت با  العین
ترکیب تیم استقلا ل در برابر العین امروز/ ترکیب تیم استقلا ل در مقابل العین 8 خرداد/ ترکیب استقلال در بازی برگشت با العین
اعضای بدن بازیکن مس کرمان اهدا شد / جزئیات اهدای عضو بازیکن مس کرمان وحید باغگلی
اعضای بدن بازیکن مس کرمان اهدا شد / جزئیات اهدای عضو بازیکن مس کرمان وحید باغگلی
نظرات