026-32601

فراخوان آزمون بازیگری؛نمایش مفیستو

1 1 1 1 1

mofisto namaishنمایش «مفیستو» به کارگردانی مسعود دلخواه فراخوان آزمون بازیگری داد.

نت شهر: به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود دلخواه کارگردان، بازیگر و استاد دانشگاه برای آماده سازی نمایش «مفیستو» از بازیگران و دانشجویان رشته بازیگری و موسیقی برای ۲۵ نقش و ۱۰ عضو گروه موسیقی و همسرایان تست می‌گیرد.

این آزمون طی ۲ روز و در ۲ مرحله در روزهای پنجشنبه ۱۶ و شنبه ۱۸ دی ماه در مرکز تئاتر دانشگاهی مولوی برگزار می شود.

از بازیگران تئاتر به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته بازیگری همچنین علاقه مندان به همکاری در پشت صحنه دعوت می شود برای شرکت در این آزمون و مصاحبه، روز پنجشنبه ۱۶ دی ماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح در سالن انتظار مرکز تئاتر مولوی واقع در خیابان ۱۶ آذر حضور به هم رسانند.

در این پروژه هیچگونه هزینه ای از دانشجویان و انتخاب شدگان جهت اجرای نمایش دریافت نمی شود و آزمون انتخاب بازیگران و عوامل رایگان است.

همچنین بازیگران در مرحله اول باید یک مونولوگ به دلخواه از آثار مدرن را جهت ارایه، آماده کنند و یا از مونولوگی که در اختیار آنها قرار داده می شود، استفاده کنند. بازیگران نوازنده، در صورت امکان ساز خود را همراه بیاورند.

داشتن سابقه اجرای عمومی حرفه ای، دانشجویی یا آماتور در زمینه بازیگری تئاتر، شرط اصلی شرکت در این آزمون است.

نمایش «مفیستو» اثر آرین منوشکین با ترجمه ناصر حسینی مهر به کارگردانی مسعود دلخواه، در بهار ۱۳۹۶ در سالن اصلی تئاتر مولوی روی صحنه خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهرSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نوشتن دیدگاه

نظراتی که به تعمیق بحث کمک می کند، در معرض ملاحظه و قضاوت دیگران قرار می گیرند. نظراتی که حاوی توهین، افترا و تهمت به دیگران باشد، منتشر نخواهد شد. لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب