026-32601

جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی در بهار ۹۶ برگزار خواهد شد

1 1 1 1 1

teeatr bizaeiنخستین جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی که قرار بود ۵ دی ماه برگزار شود، به دلیل استقبال متقاضیان در بهار ۹۶ برگزار خواهد شد.

نت شهر: به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی که قرار بود ۵ دی ماه همزمان با سالروز بهرام بیضایی در ۴ بخش اصلی نمایشنامه خوانی آثار، نمایشنامه نویسی (اقتباسی و آزاد)، مقالات علمی پژوهشی و سمینار تخصصی (ادبیات، تئاتر و سینما) و بخش جنبی ورک شاپ ها و کارگاه های آموزشی برگزار شود، به دلیل استقبال فراوان متقاضیان در بهار ٩۶ برگزار خواهد شد.

در این راستا با رای و توافق همگانی اعضای شورای سیاستگذاری و شورای علمی جشنواره مصوب شد به دلیل استقبال گسترده متقاضیان برای شرکت در ۴ بخش این جشنواره، که آثار فراوانی را از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال داشته اند، زمان کافی و بیشتری برای بررسی و داوری این حجم از آثار اختصاص پیدا کند.

از این رو مقرر شد زمان برگزاری جشنواره از دی ماه ٩۵ به بهار ٩۶ موکول شود که تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

این تغییر در زمان برگزاری نخستین جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی به تایید و تصویب اعضای شورای سیاستگذاری و شورای علمی رسیده است.

اعضای شورای سیاستگذاری و شورای علمی نخستین جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی احمد الستی، محمد امیر یار احمدی، شهرام زرگر، علی ژکان، فرزان سجودی، بهزاد صدیقی، احمد کامیابی مسک، واروژ کریم مسیحی، مصطفی مختاباد، مهبود مهرنوش و اصغر همت هستند و مهبود مهرنوش طراح و دبیر علمی نخستین جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی است.

منبع: خبرگزاری مهرSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نوشتن دیدگاه

نظراتی که به تعمیق بحث کمک می کند، در معرض ملاحظه و قضاوت دیگران قرار می گیرند. نظراتی که حاوی توهین، افترا و تهمت به دیگران باشد، منتشر نخواهد شد. لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب