026-32601

خلبان های مست بازداشت شدند

1 1 1 1 1

Two Pilots Arrested in A Week for Allegedly Flying While Drunkبر اساس اظهارات پلیس کانادا  مسافرین خطوط هواپیمایی در کانادا از یک حادثه فوق العاده خطرناک در سال نو جان سالم به در بردند , زمانی که خلبان مست می خواست به کابین خلبان برود دستگیر شد . پلیس گفت : خدمه کابین سان وینگ زمانیکه متوجه رفتار عجیب خلبان در پرواز کانکون به مکزیک شده بودند به مقامات اطلاع دادند.


 نت شهر: سپس پلیس خلبان را بازداشت نمود وبه دوفقره جرم اول  پرواز هواپیما در حالیکه مست بوده و دوم دارای اختلال حواس بوده جریمه نمود. جکویلاین گراسمن سخنگوی خطوط هوای کانادا به خبرگزاری های ملی کانادا  CBC گفت به خاطر اینکه باعث ناراحتی مسافرین شده است احساس پشیمانی میکند و به مشتریان خود اطمینان داد که ایمنی پرواز اولویت ماست. پلیس گفت این هواپیما 99 مسافر و 6 خدمه داشته به همراه خلبان بوده است .


 دستگیری خلبان کانادایی در شنبه به دنبال یک حادثه دیگر بود که یک هفته جلوتر اتفاق افتاده بود که در آن یک خلبان مست اقدام به راندن هواپیما نموده بود. مسافرین زمانیکه که کلمات نامفهوم و اطلاعیه های نامشخص از کابین خلبان شنیدند مشکوک شده بودند. برخی از مسافرین فیلم برداری نموده و آن را بصورت آنلاین در فضای مجازی منتشر نمودند , دیگران هواپیما را ترک کردند و خواستار جایگزینی خلبان که هم مست بود و هم تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بود نمودند.Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نوشتن دیدگاه

نظراتی که به تعمیق بحث کمک می کند، در معرض ملاحظه و قضاوت دیگران قرار می گیرند. نظراتی که حاوی توهین، افترا و تهمت به دیگران باشد، منتشر نخواهد شد. لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب